Відкриття художньої виставки «Зимові візерунки» творчих  робіт учнів Запорізької дитячої художньої школи

20 грудня 2019 року о 16 годині в «Галереї ЮНІОРІВ», яка розташована в холі Запорізької дитячої художньої школи,  відкривається художня виставка творчих робіт учнів школи «Зимові візерунки». Вона є одним із шкільних заключних творчих заходів 2019 року. На виставці експонуються 47 робіт  учнів віком від 5 до 18 років, які навчаються у підготовчих і 1 – 6 класах художньої школи.

   В ЗДХШ вже стало доброю традицією закінчувати рік передноворічною виставкою учнівських робіт. 2019 рік став для юних талантів «художки» особливим, так як у них з’явилася «Галерея ЮНІОРІВ», в якій вони мають можливість постійно демонструвати глядачам свої творчі здобутки.

   Зима, з її багатьма святами, морозами, ялинкою та подарунками,  є улюбленим святом не тільки для дітей, а і для дорослих. Свої сприйняття зими, її чарівності і магічності, яскраво передали в представлених на виставці роботах учні ЗДХШ. Тематична експозиція вирізняється різноманітністю жанрів та технік виконання.  Зимові пейзажі та натюрморти, веселі забави та новорічні свята і багато іншого молоді таланти представили в різноманітних графічних і живописних  техніках: кольорові олівці, прошкрябування, гратографія, туш-перо, а також багаточисельні композиції, виконані гуашевими фарбами. Також привертають до себе увагу скульптурні твори, в яких, з використанням кольорових ангобів,  відтворені цікаві і різноманітні святкові образи.

           На виставці глядачі мають можливість побачити кращі  живописні, графічні та скульптурні твори молоді, які вражають авторськими фантазіями та талановитим виконанням. 

Мистецькі заходи і майстер-класи

В "Галереї юніорів" дитячої художньої школи відкрилась виставка студентських робіт Хортицької національної академії

03 грудня 2019 року в "Галереї юніорів" дитячої художньої школи (проспект Маяковського, 3а) відкрилась виставка студентських робіт факультету мистецтва та дизайну Хортицької національної академії «Хортицькі студії», яка проводиться з метою активізації та популяризації художньої та дизайнерської освіти в Україні.

На виставці представлено більше 30-ти робіт, які розкривають повноту та різноплановість освітнього процесу професійної підготовки майбутніх художників образотворчого, декоративного мистецтва та майбутніх графічних та медіа дизайнерів у Хортицькій національній академії.

Познайомитись із майбутньою професією, або чим може займатися учень художньої школи в майбутньому, – саме під таким гаслом була розроблена концепція експозиції.

На виставці представлені навчальні завдання, які відкривають секрети формування професійної майстерності, творчі роботи, в яких проявляється вся яскравість студентської художньої та дизайнерської субкультури, сповненої креативу, творчості та можливостей самовираження, приклади дизайнерської поліграфічної продукції, які піднімають актуальні соціокультурні та екологічні питання.

В експозиції представлені роботи з дисциплін: «Живопис», «Рисунок», «Робота в матеріалі», «Композиція і проектування», «Пластична анатомія», «Декоративний розпис», «Шрифти і типографіка», «Дизайн-проектування», «Комп’ютерний дизайн та графіка».

Під час відкриття виставки проведено майстер-клас «Робота в стилі поп-арт» в техніці трафаретного розпису.

Виставка відповідає ключовим завданням освіти ХХІ століття – уміння вчитись, уміння діяти, уміння бути й уміння жити разом, та допомагає учням та студентам відчути себе частиною творчої спільноти художників і дизайнерів.

Експозиція студентських робіт триватиме до 20 грудня. Запрошуються усі охочі. Вхід вільний.

У "Галереї юніорів" відкрилася виставка  переможців конкурсу дизайн-концептів перспективного гвинтокрила

12 листопада у "Галереї юніорів" дитячої художньої школи відбулося відкриття виставки робіт студентів Класичного приватного університету (далі – КПУ) - переможців конкурсу дизайн-концептів перспективного гвинтокрила.

Кафедрою дизайну КПУ проведено Всеукраїнський студентський конкурс дизайн-концептів перспективного гвинтокрила, приуроченого до 70-річчя ДП «Івченко-Прогрес», у рамках  впровадження нової дисципліни «Український дизайн».  Учасниками конкурсу стали студенти із багатьох вишів України, де навчають майбутніх дизайнерів та спеціалістів з авіаційної техніки.

На виставці були представлені роботи, виконані студентами кафедри під керівництвом досвідченого старшого викладача та майстра своєї справи — Косюка Володимира Ростиславовича.

Учні дитячої художньої школи побачили цікаві проекти студентів та взяли участь у майстер-класі  Косюка В.Р. на тему «Діагностика та розвиток творчих художніх здібностей» Із різних об'ємних модулів складали куб, визначали одиницю виміру кута та довжини на спеціальному приладі тощо.  

Для учнів художньої школи такі заходи дають можливість визначитись яку професію обрати в майбутньому.

Виставка триватиме до 30 листопада. Запрошуємо всіх охочих відвідати експозицію!

"Галерея юніорів" презентує виставку робіт переможців міського конкурсу образотворчого мистецтва «Запоріжжя моєї мрії» до Дня міста

До Дня м.Запоріжжя, 12 жовтня 2019 року з 10.00 до 14.00 години на ділянці від вул. Перемоги-проспект Маяковського (орієнтир музичне училище ім. П. Майбороди, проспект Маяковського, 22) відбудеться виставка робіт переможців міського конкурсу образотворчого мистецтва «Запоріжжя моєї мрії». Після завершення урочистих заходів роботи будуть експонуватися в «Галереї юніорів» Запорізької художньої школи (Маяковського 3а).

Вже багато років поспіль 14 жовтня святкує славне місто Запоріжжя свій день - День міста. Активну участь у різноманітних святкових заходах до Дня міста беруть викладачі та учні мистецьких шкіл м. Запоріжжя. Яскравою домінантою серед них є цьогорічний конкурс творчих робіт юних талантів «Запоріжжя моєї мрії». В своїх роботах молодь передає «своє бачення» про красу та благоустрій рідного міста, свої мрії про його та своє майбутнє.  На виставці глядачі мають можливість побачити кращі живописні  і графічні композиції, які вирізняються майстерністю виконання та вражають авторськими фантазіями.

Мета творчого заходу - представити глядачам творчість юних художників, їх думки, мрії та благородні наміри -  зробити наше місто привабливим, красивим,  яскравим та сучасним; в якому буде комфортно жити і дорослим, і молодим, і дітям. Хочеться побажати: «Хай здійсняться юні мрії!».    

 До участі у конкурсі долучилися 97 талановитих учня мистецьких шкіл м.Запоріжжя віком від 6 до 16 років. На експозиції буде представлена частина творчих робіт переможців конкурсу.

У кожній роботі - різноманіття жанрів та технік виконання, яскравість колірних рішень та велика емоційна наповненість. Представлена широка тематика авторських робіт – історія міста та його  сьогодення,  буденне життя запоріжців та мрії про прийдешнє, архітектура майбутнього, славна козацька доба та багато чого іншого. Автори робіт вправно володіють техніками  акварелі і гуаші, пастелі, різними графічними матеріалами, які потребують особливої точності, акуратності і вправності при роботі з ними. 

Атмосфера творчості – найкраще середовище для духовного розвитку людини, а пізнавати світ, в якому ми живемо, значно цікавіше через призму творчості. Творча і культурна людина – це наша надія! Запрошуємо всіх на виставку! В «Галереї юніорів» роботи експонуватимуться до 10 листопада.

Відкриття "Галереї юніорів" у дитячій художній школі

2 вересня у дитячій художній школі відбулось урочисте відкриття виставкової зали «Галерея юніорів».

На мистецьке свято були запрошені друзі та вихованці дитячої художньої школи. Почесним гостем став директор будинку культури «Металург»  Микола Миколайович Володьков. Він привітав жителів м. Запоріжжя з урочистою подією.

Під час святкування викладачі художньої школи на волонтерських засадах в рамках грантової програми «Ми – це місто» провели 9 майстер-класів з різних видів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва для всіх бажаючих. А безпосередньо в «Галереї юніорів» відкрилась виставка «На крилах творчості», де були представлені творчі роботи учнів художньої школи виконані в різних техніках і жанрах. Участь у виставці взяли  35 учнів  художньої школи віком від 10 до 16 років, які навчаються у підготовчих і 1 – 6 класах художньої школи.

Відкриття «Галереї юніорів» надало  можливість викладачам та учням школи значно збільшити глядацьку аудиторію, розширити коло спілкування  з юними художниками - учнями та викладачами образотворчих відділень міста і області, більш активно представити глядачам творчість молодих митців. Загалом, виставкова зала стала осередком культурного просвітництва містян через залучення їх до мистецтва, адже атмосфера творчості – найкраще середовище для духовного розвитку людини.

Святкування було яскравим, пізнавальним та корисним. Ласкаво просимо всіх охочих завітати до «Галереї юніорів».

ВІТАЄМО ЗАПОРІЗЬКУ ДИТЯЧУ ШКОЛУ ІЗ 60-РІЧЧЯМ ЗАСНУВАННЯ!

    4 квітня 2019 року у Виставковій залі Запорізької організації НСХУ о 15 годині     відкри-вається звітна художня виставка творчих робіт викладачів, учнів і випускників  Запорізької      дитячої художньої школи, яка присвячена 60 - річному ювілею навчального закладу.

   Культурне надбання нашого народу – духовна спадщина країни, зберегти і примножити яку під силу тільки високоінтелектуальній нації. Відповідальну місію по вихованню майбутньої еліти країни вже понад 60 років виконує педагогічний колектив ЗДХШ. За весь період існування школою зроблено 54 випуски, художню освіту в її стінах отримали близько 3-х тисяч молодих талантів. Учнівський контингент школи  на сьогодні  складає більше 400 осіб віком від 4-5 і до 16-18 років, учні отримують початкову мистецьку освіту у спеціально облаштованих класах. Навчальний процес у школі успішно поєднує традиційні форми освітнього процесу і інноваційні технології. Викладацький колектив – спеціалісти високої кваліфікації, серед них – чотирнадцять викладачів вищої категорії, вісім з них мають звання «методист» і один «старший викладач». Більшість педагогів працюють за авторськими навчальними програмами, при цьому вони вдало поєднують освітню і творчу діяльність, серед викладачів є члени Національних творчих спілок України та інших творчих об’єднань. Кожного року учні ЗДХШ  беруть участь у більше ніж 20-ти конкурсах, виставках, фестивалях, пленерах образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва дитячої творчості різних рівнів, проводять чисельні персональні і групові митецькі виставки та  майстер-класи. Дієва освітня, методична і творча робота викладачів і учнів ЗДХШ  відзначена багатьма грамотами і дипломами, учнівська молодь школи отримала більше ніж 2-і тисячі різних нагород як в Україні, так і у інших країнах світу. Особлива гордість педагогічного колективу школи – випускники, значна когорта яких стали успішними творчими особистостями: архітекторами  і дизайнерами, художниками і скульпторами, викладачами і спеціалістами в різних галузях народного господарства.

   На ювілейній виставці ЗДХШ представлені творчі роботи учнів, викладачів та випускників – всього біля 200 робіт авторів. Ця виставка надає можливість організаторам поновити зв'язок часів і поколінь, оживити пам'ять про славне минуле учбового закладу і репрезентувати  сучасні творчі досягнення і викладачів, і учнів. Живописні полотна і графічні аркуші, декоративні композиції і керамічні вироби, виконані в різноманітних жанрах, техніках і манерах, вражають глядачів яскравістю живописних рішень, самобутніми образами та композиціями. На виставкових стендах розгортається захоплююча панорама індивідуальних творчих інтонацій, в яких вражає різноманіття художнього темпераменту авторів, сміливий злет їхніх фантазій і почуттів, яскраві емоції та високий талант виконання. Надзвичайно цікавим і повчальним є одночасне  оглядання учнівських,  викладацьких робіт, а також творів  уже визнаних майстрів образотворчого мистецтва – випускників ЗДХШ, прізвища яких на тепер стали відомими далеко за межами України. Таке наглядне творче поєднання молодості і досвіду є особливо важливим та дієвим для молодого покоління, яке зацікавлене у власному творчому зростанні. Запорізька дитяча художня школа - найкраще середовище  для духовного розвитку молоді, вона  радо запрошує  до себе на навчання  всіх бажаючих!

      28 лютого у Виставковій залі Запорізької організації Національної спілки художників України відбулось відкриття художньої виставки творчих робіт викладачів мистецьких шкіл м. Запоріжжя «Українські традиції та свята». Представлена виставка є завершальним етапом  творчого проекту, який запроваджений викладачами дитячої художньої школи на міській методичній конференції викладачів образотворчого мистецтва: «Українські звичаї, традиції, обряди і свята. Відображення їх в українському образотворенні».

       На тематичній виставці представлені 40 творів 21 автора, які захоплюють глядачів яскравими та самобутніми образами і композиційними рішеннями та передають глибокі емоції, сміливий злет фантазій і почуттів.  Живописні полотна, графічні аркуші, декоративні і керамічні вироби, виконані в різноманітних  жанрах і техніках, приваблюють глядачів яскравістю творчих задумів та глибоким емоційним наповненням. Звернення сучасних митців до глибинної пам’яті українського народу є яскравим прикладом зберігання та примноження генетичної пам'яті свого народу для теперішніх і наступних поколінь. 

      Українські звичаї, обряди і традиції – дивні і символічні, глибинні і магічні, мудрі та життєдайні. Вони є криницею мудрості, яку прийнято називати духовним надбанням народу.  Осмислення минулого, пізнання витоків своєї культури  дає нам можливість краще зрозуміти сьогоднішнє життя і уявити майбутнє. Народні  звичаї  і обряди, найшановніші свята і  традиції - це серцебиття української культури, природний її "кровообіг", порушення якого означає – смерть і занепад. Звичаї і традиції являють собою загальноприйняті неписані правила і закони, які тисячоліттями карбуються у культурній "ковальні" роду та передаються старійшинами з уст в уста, створюючи родинне оберегове коло. Ця духовна спадщина українського народу є джерелом творчого натхнення не тільки для багатьох поколінь художників, до неї постійно звертаються викладачі  з фаху образотворчого мистецтва мистецьких шкіл м. Запоріжжя.

 

До уваги відвідувачів! Виставка «Українські традиції та свята» творчих робіт викладачів мистецьких шкіл м. Запоріжжя працюватиме з 28 лютого по 15 березня 2019 року з 10:00 до 16:00 (вихідний неділя), яку ви зможете відвідати за адресою: Бульвар Центральний, 3 (мала зала). Вхід вільний.

1 клас (6-8 р.н.)
Рисунок
1 місце – Лелюх Єлизавета, викладач Романченко О.Г.
Живопис
1 місце – Моісеєнко Марія, керівник Немченко А.Ю.
2 місце – Солошенко Анісія, керівник Романченко О.Г.
2 клас (6-8 р.н.)
Рисунок
1 місце - Морозова Марія, викладач Юрчук С.В.
Живопис
1 місце – Павлова Кароліна, викладач Юрчук С.В.
3 місце – Шевченко Марія, викладач Третьяк Л.М.
1 клас
Рисунок
1 місце – Бикова Кіра, керівник Романченко О.Г.
2 місце – Луговенко Анастасія, керівник Романченко О.Г,
1 місце – Біленко Валерія, викладач Третьяк Л.М.
3 місце – Токар Марія, викладач Третьяк Л.М.
Живопис
1 місце – Шайтанова Поліна, викладач Сімчук В.О.
2 місце – Поліщук Олександр, викладач Третьяк Л.М.
3 місце – Товстоног Сабіна, викладач Немченко А.Ю.
2 клас
Рисунок

2

1 місце – Олійник Анастасія, викладач Манченко Ю.А.
2 місце – Уколова Анна, викладач Манченко Ю.А.
3 місце – Малютін Давид, викладач Андріанова А.І.
Живопис
1 місце – Іолоп Анастасія, викладач Рибалова В.В.
2 місце – Кузнєцова Софія, викладач Сімчук В.О.
2 місце – Данілова Олександра, викладач Звєрєв О.В.

3 клас
Рисунок
1 місце – Цибарева Наталя, викладач Третьяк Л.М.
2 місце Івченко Єва, викладач Андріанова А.І.
3 місце – Мазка Марта, викладач Андріанова А.І.
Живопис
1 місце – Панчук Дар’я, викладач Звєрєв О.В.
2 місце – Козакевич Марія, викладач Андріанова А.І.
3 місце – Антонова Александра, викладач Третьяк Л.М.
4 клас
Рисунок
1 місце – Ярошенко Надія, викладач Столбинська Н.П.
2 місце – Яременко Катерина, викладач Шиверський М.В.
3 місце – Головінова Поліна, викладач Жолудь О.С.
Живопис
1 місце – Ярошенко Надія, викладач Сгадов О.О,
2 місце – Долобан Марія, викладач Романченко О.Г.
3 місце – Ніконова Софія, викладач Шиверський М.В.
5 клас
Рисунок
1 місце – Козлова Анна, викладач Шевченко В.А.
2 місце – Назаренко Вікторія, викладач Лубенцов М.С.
3 місце – Салова Анна, викладач Рибалова В.В.
Живопис
1 місце – Тимець Поліна, викладач Рибалова В.В.
2 місце – Салова Анна, викладач Рибалова В.В.
3 місце – Єгорова Руслана, викладач Сімчук В.О.
6 клас
Рисунок
1 місце – Бондар Ольга, викладач Юрчук С.В.
Живопис
1 місце – Бондар Ольга, викладач Шевченко В.А.
2 місце – Соловьйов Владислав, викладач Шиверський М.В.
3 місце – Грін Марія, викладач Шевченко В.А.

В рамках святкування 60-річчя ЗДХШ 7 грудня 2018 року у Запорізькій дитячій художній школі відкрилася персональна виставка живопису та графіки випускниці ЗДХШ Айзенштейн Анастасії, яка зараз навчається у Вищому професійному училищі за спеціальністю живописець-флорист! Виставка триватиме до 29.12.2018р.

Учениця 1-го класу Івахненко Марія ( викладач Маковська І.А.) нагороджена міською премією у галузі мистецтва " Обдаровані діти" у 2018році.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЗДХШ У КОНКУРСІ « Я ЛЮБЛЮ МОЄ ЗАПОРІЖЖЯ» 2018 р.

Гран-прі.
1 місце
2 місце
3 місце

Інформація щодо атестації педагогічних працівників

 Запорізької дитячої художньої школи

 

05 вересня 2018 року відбулося перше засідання атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників Запорізької дитячої художньо школи

 

          Наказом директора ЗДХШ від 05.09.2018 р.  № 16р «Про створення атестаційної комісії для проведення атестації педагогічних працівників ЗДХШ у 2018-2019 навчальному році» головою атестаційної комісії призначено директора ЗДХШ  Жолудя Олександра Семеновича.

 

          За результатами одностайного голосування членів атестаційної комісії заступником голови атестаційної комісії обрано заступника директора з навчальної роботи Сімчука Віталія Олександровича; секретарем атестаційної комісії обрано викладача-методиста, завідувача образотворчого відділення Столбинську Неонілу Петрівну.

 

          Проведення атестації педагогічних працівників ЗДХШ  відбудеться за схваленим членами атестаційної комісії графіком 30 жовтня 2018 року.

           Для проходження атестації подавати атестаційні документи необхідно до 10 жовтня 2018 року на електронну адресу: zp.hyd.school@ukr.net

22 ,березня 2018 року у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї  викладачем ЗДХШ Рибаловою Вікторією під час відкриття виставки Артефактів зони АТО і російської агресії, на якій представлені гільзи від снарядів, сплавлені після вибухів мін частині бронетехніки, ящики від боєприпасів, маскувальні сітки і різне військове начиння, перетворені майстрами і художниками зі всієї України у витвори мистецтва, був проведений майстер - клас з роспису футляру РПГ ! Після закінчення роботи мистецький витвір був урочисто подарований організаторам і став еспонатом цієї пересувної виставки, яку окрім України побачать відвідувачі музеїв інших європейських держав! А також директором художньої школи Жолудем О.С. краєзнавчому музею були подаровані сувеніри, виготовлені викладачами і учнями школи! В Запоріжжі виставка працює до 12 квітня 2018 року. Запрошуємо учнів і батьків відвідати  виставку!

Показать больше

2 березня відбулося відкриття виставки творчих робіт викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів м. Запоріжжя «Міфи і легенди Хортиці у сучасному образотворенні».

 

Міфи і легенди ніколи не сприймалися нашими предками як розвага, для них це була спроба осмислити навколишній світ та самих себе в ньому. Їхнє світосприйняття знайшло своє відображення в усній народній творчості – фольклорі. Завдячуючи йому, ми пізнаємо духовний світ наших далеких предків, дізнаємося про їхніх богів та Героїв.

Існують в світі історичні місця, природна краса і неповторність яких викликали і продовжують викликати у людей подив, захоплення і навіть страх. При зустрічі з ними відвідувачі відчувають на собі їхню чаруючу магію та енергетику. Таким визначним місцем є легендарний острів Хортиця, який по праву вважається символом України і одним із семи її чудес. Він в мініатюрі представляє історію всієї української землі. Хортицькі балки, скелі, озера та навіть окремі камені тісно пов’язані не тільки з історією, а й з великою кількістю дум, легенд і міфів, в яких відтворений загадковий світ наших предків. Через них нащадкам передається духовний досвід батьків і дідів, формується національна свідомість народу.

 

Існує легенда, що саме на Хортиці загинув київський князь Святослав. З островом пов’язані легенди про походження скіфів (Змієва печера) та про приручення людиною коня. Сьогодні Хортиця є островом козацької слави. Про цю добу розповідають наступні легенди і міфи – про характерництво серед запорозьких козаків, «Запорозьку миску», «Січові ворота», «Військову Скарбницю» та інші. На острові можна знайти багато скіфських ідолів та місць жертвоприношень – «Чорний камінь», «Запорізький Стоунхендж», «Кам’яні баби», «Світове яйце» і інші.

 

Багато із легенд, міфів, переказів та байок, пов’язаних з Хортицею, знайшли своє відображення в творчості українських митців:

І. Рєпіна, М. Овечкина, М. Дерегуса, І. Їжакевича, С. Васильківського, В. Королькова, В. Коробова, С. Шинкаренка, Ф. Шевченка,

О. Бовкуна, І. Василенка, М. Колядки, В. Форостецького, А. Скрипки, О. Полякова, В. Дубініна, Г. Сапегіної, А. Волкова, А. Кіргєєва,

О. Жолудя та багатьох інших.

Хортицька міфологія є джерелом творчого натхнення не тільки для знаних українських митців, а і для викладачів запорізьких шкіл естетичного виховання. Виставка, яка сьогодні, 02 березня 2017 року, відкривається у «Музеї міста за порогами» є третім мистецьким проектом після «Птаха – прадавній символ та виразний образ в українському мистецтві» (2015р.) та « Воїн-захисник:  від козака-характерника до сучасного воїна-оборонця» (2016р.),  які були проведені з ініціативи викладачів  Запорізької дитячої художньої школи в рамках роботи секції  образотворчого мистецтва міського методичного об’єднання початкових спеціалізованих мистецьких закладів м. Запоріжжя. 

 

Цьогорічна виставка стала завершальним етапом мистецького проекту: від наукового дослідження мистецтвознавця Людмили Давиденко – до виставки творчих робіт викладачів з фаху образотворчого мистецтва.  Міфи і легенди Хортиці, розкриті дослідженням, надихнули митців до творчого осмислення теми та створення яскравих образів. На виставці представлені 67 творчих робіт 43 авторів, які є відтворенням авторського бачення запропонованої теми.

В Запоріжжі нагородили переможців дитячого конкурсу-виставки "Я люблю моє Запоріжжя!"

З любов’ю до рідного краю. У міськраді відкрилася традиційна виставка дитячих малюнків “Я люблю моє Запоріжжя”.

Всі роботи виконані учнями дитячих шкіл естетичного виховання. Зі ста малюнків на виставку потрапили більше сорока. Їх авторів нагородили грамотами та подарунками.

На другому поверсі Запорізької міськради – чимало людей.

Тут надвечір відкрилася виставка дитячих робіт “Я люблю моє Запоріжжя”. Його присвятили Дню народження міста. На відкриття заходу завітали представники міської влади, учасники конкурсу та їхні батьки. Організатори розповідають, з кожним роком конкурс стає більш масштабним.

Після відкриття виставки в мерії перейшли до нагородження авторів кращих робіт. Диплом у віковій категорії від 13-ти років отримала і Єва Белінська. Дівчина намалювала Свято-Покровський собор. Розповідає, на роботу витратила близько двох місяців.

Захід завершився невеликою концертною програмою. Організатори конкурсу сподіваються, така традиція продовжиться в майбутньому. А діти і надалі будуть тішити своєю творчістю.

Мистецькі заходи ЗДХШ до дня міста. Жовтень-2016. Майстер-класи викладачів Запорізької дитячої художньої школи на святкуванні Дня міста.

Квітень 2016 року. У приміщенні мерії м. Запоріжжя експонувалася спільна украінсько - польська виставка учнівської творчості "Казка-душа народу" відбулася у квітні 2016 року.

Лютий 2016 року. Виставка творчих робіт викладачів та учнів початкових мистецьких навчальних закладів м. Запоріжжя "Воїн-захисник" відбулася у виставковій залі Національної спілки художників України.

Грудень 2015 року. Виставка творчих робіт учнів початкових мистецьких навчальних закладів м. Запоріжжя "Янгол-Охоронець" у Запорізькому військовому шпиталі.

Вітаємо переможців міжнародних конкурсів юнацької творчості 

Вітаємо переможців міжнародного конкурсу образотворчого мистецтва "La Paix, Bien vivr enstemble" м.Труа Франція учнів викладача Маковської І. А. -Чепурну Софію (5р.) дипломанта, Івахненко Марію (6р.) медаліста, Тищенко Віталія (13р.) медаліста

Вітаємо переможців міжнародного конкурсу "Екологія" Іран -Шмиріна Івана (7р.) медаліста, Свириденко Емілію (10р.) дипломанта.

2 місце Тищенко Віталія 13років (викладач Маковська І.А.) "Я живу у моря" м. Юрмала, Латвія та Травянко Катерину 16років за 3 місце ( викладач Маковська І.А.) " Єнісейська мозаіка" м. Дивногірськ.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
den_mista_2016_1